Spintec jde globálně v ICE 2018 s velkým oznámením

Spintec jde globálně v ICE 2018 s velkým oznámením

channelkiss V rámci společnosti ICE Totally Gaming Spintec oznámila, že rozšíří svoji přítomnost na celém světě a současně udržuje růst svého podnikání stálý a udržitelný. Společnost bude i nadále usilovat o poskytnutí inovativních herních řešení se zárukou delších herních setkání.

Slib Spintec nabízí hodnotným partnerům prostřednictvím špičkového designu technologie ETG, technologické dokonalosti a vývoje produktů založených na důkladném průzkumu trhu.
“Spintec je hlavní investice letos zaměřena na vývoj produktů a certifikaci. Jedním z cílů, které jsme pro naši společnost stanovili ohledně vývoje produktů, je rozšířit výběr her na našem ETG.

Dále jsme investovali do vybudování nového zařízení, které poskytuje 300-400% více výrobní kapacity a kapacity, neboť v budoucnu nemůže zachovat růst a rozvoj společnosti. Jsme přesvědčeni, že naše nová budova sama o sobě podpoří růst, vývoj a inovace našich produktů, zvýší motivaci našeho týmu a podpoří růst našeho podnikání, “řekl Igor Lombar, generální ředitel společnosti Spintec.

V rámci události ICE Totally Gaming nabízí Spintec návštěvníkům jejich stánku očekávanou první prezentaci herního řešení Aura Roulette Amhitheatre s nejlepším designem a oslnivým nápisem.

“Kombinujeme špičkovou technologii s špičkovým designem, výsledkem je herní řešení, které se nezachyti, Aura bude kasino přitažlivější a přitažlivější pro zákazníky,” řekl Lombar.

Navíc inovační výrobci ETG světové špičky poprvé odhalují novou generaci Karma Roulette II.

Společnost Spintec uvádí novou technologii a design, což opět dokazuje, že společnost je vždy o krok napřed v nabídce jedinečných herních zkušeností; Začíná se ergonomickou židlí pro pohodlné sedění, dobře viditelný monitor, spoustu nohy, možnost posunout židli dopředu a dopředu, prostor pro nápoje a osobní předměty a neméně luxusní s dřevem a kůží. dokončené Všechny jedinečné funkce nabízené společností Spintec dávají společnosti špičku ve stylovém, komfortním a inovačním nástroji ETG.

Nový produkt také nabídne vylepšené vizuální efekty, které přinášejí obrovský atraktivní herní stroj a viditelnost na podlaze kasina.

V letošním roce společnost ICE pro Spintec dosáhla velkého úspěchu a společnost je spokojena s neustálým proudem návštěvníků stánku Agen Bola Sbobet.