Sázkový průmysl sází na fotbal

Sázkový průmysl sází na fotbal

channelkiss Před dvaceti lety, pokud chcete jít na fotbal, byla volba jednoduchá – vydejte se na bookmaker na ulici. Nyní konference v dubnu v Londýně popisuje nesčetné způsoby, jakým mohou hráči 21. století umístit své peníze na krásnou hru.

Hills, Ladbrokes nebo korály byly kdysi tři sázkové kanceláře nalezené ve většině měst a když se otevřely – obzvláště v 9:30 v sobotu ráno – můžete chytit jeden ze speciálních tužek Stubby jen vidět na sázkaře a vyplnit pevný -ods kupon.

Změna časy
Rychle vpřed do dneška a volba pro někoho, kdo chce hrát na fotbalovém utkání, je ohromující. V neděli 1. dubna je Chelsea doma do Spurs. Je to live na Sky a pokud chcete více než 20 různých bookmakerů.

A nemusím se omezovat na to, kdo vyhrál: Spurs vyhrál, když Chelsea vstřelí první, který tým dostane první roh …

Možnosti jsou nekonečné. V Premier League, která je živá v televizi, bude více než 200 různých trhů, na které můžete vsadit.

A to je, než vezmete v oblasti mobilních technologií, že mi dovolil vsadit „in-play“ (poté, co hra odstartovala) a budovat svou vlastní várku (Chelsea vyhrát 2-1, Hazard skórovat jako první a – může také jít protože je to obrovský čas – oba týmy mají hráče poslat.)

Sázky na fotbal se zvyšují exponenciálně. S Světového poháru v Rusku letos nastavena na funkci 32 týmů – od Islandu po Austrálii a Argentině do Japonska – nebude to jen sport, který se chystá do všech koutů světa, ale sází na to, jak dobře.

Není divu, že Stamford Bridge hostí další fotbalovou událost předtím, než Chelsea odstartuje proti Spursům. Od úterý do pátku se v zemi koná největší sportovní sázka roku.

K dispozici bude 200 přednášejících z celého světa ve 40 hlavních relací, která zahrnuje nejen rozsah fotbalové sázení po celém světě, ale – řečeno bez obalu – jak svádět ty a já umístit mnohem více dávek.

Takže stejně jako vedení, marketingu a médií a profily jednotlivých zemí, více než 1.500 lídry bude zvážit, jak zapojit zákazníky prostřednictvím bonusů; jak je přimět k tomu, aby žili v oblasti sportu a jak udržovat nové zákazníky zainteresované a zainteresované po dobu devíti měsíců fotbalové sezóny.

Budou pak pokračovat v úvahách o tom, jak propagovat prostřednictvím sociálních médií – konkrétně Twitter a Facebook – přínos sponzorování sportovních akcí a nabídky Daily Fantasy Sports.

Sázkový průmysl sází na fotbal

Sázkový průmysl sází na fotbal – Online růst sázek

Nevyhnutelně budou muset také obrátit svou pozornost na tmavší stranu sázení na fotbal – probíhající bitvu s zápasem. Když zákazníkům nabízíte tolik trhů, je nevyhnutelné, že hráči nebo lidé vyvíjejí tlak na hráče.

V současné době existují návrhy, že 1% zápasů vyvolává “podezřelé modely sázek”. S více než 50 000 utkání, které se každoročně konají po celém světě, se jedná o spoustu her, které se nehrají podle pravidel.

Celosvětový trh pro sázení na fotbal je enormní, a jak daleko zpět v roce 2013, globální trh byla odhadnuta na hodnotě £ 435bn na £ 625bn za rok.

Faktorem v technologickém vývoji a výbuchem na trzích – zejména v Africe a Asii – a vy jste jednoznačně diskutovali o bilionovém průmyslu. Není divu, že se zdá, že nový online bookmaker vypadá téměř každý týden.

Sázky na fotbal jsou nyní sofistikovaným celosvětovým průmyslem, které – jak to ukazuje tato konference v týdnu – má své postoje pevně nastavené na další rychlou expanzi, zejména mezi mladšími, internetově zdatnými generacemi. Muž v knihkupectvích s tučnou tužkou byl dobře a opravdu zanechal jasabola