Poker je divadlo

Poker je divadlo

Otázka: V jaké populární hře vypadá síla konkurující skutečná síla ovlivňující výsledek soutěže?

Předtím, než budu reagovat, mohu s jistotou říci osobní zkušenost a pozorování, že iluze síly se rychle rozpouští nad šachovnicí nebo scrabble deskou. Stejně tak se vám na tenisovém kurtu nenachází mnoho volných bodů. Ve většině individuálních soutěží, pokud nejsou soupeři rovnoměrně sladěni, lze výsledek očekávat s určitou jistotou.

“PŘEDSTAVENÍ OBRAZU JE VEDENÍM ÚZEMNÍHO ÚZEMÍ A DEFINOVÁNÍ OBJEDNÁVKY.”

Mnohokrát víte o pokerovém turnaji tím, že se seznámíte s matematickými pravděpodobnostmi. Tyto informace lze zvýšit s vědomím čtení, relativní velikosti zásobníku, textury tabulky apod. Kombinovaná hodnota všech nekvantifikovatelných faktorů vytváří mezeru mezi lidmi, kteří hrají poker, a lidmi, kteří hrají poker.

Mezi nehmotnými částmi, které mohou někteří hráči podcenit, je stůl. Pro mnohé to může obsahovat nesmyslné komentáře, jako například “Věděl jsem, že má dvě překážky” nebo nějakou zřejmou a kontraproduktivní poznámku o rozhodnutí někoho jiného. Většina rozhovoru sdílená tímto způsobem je buď zřejmá nebo nepřesná, takže je snadné ji ignorovat.

Deset lidí, kteří společně sedí poprvé, řídí své chování jako každá skupina primátů. Hráči jsou rozděleni podle jejich věku, pohlaví, velikosti, hlasu a dalších, i méně významných věcí. Představení obrazu je způsob, jak vymezit území a definovat pořadí hromadění.

Moje osobní techniky se liší podle skupiny, se kterou sdílím tabulku. Můžu být povídavý a hravý, pokud se to bude hodit, ale představení, jako je ten zakladatel, bez citlivé inteligentní zpětné vazby, která povzbuzuje někoho přetrvávat.

Poker je koneckonců divadlo a pokud mám pocit, že mohu získat trakci zdánlivě tichý a mozkový, mohu to padělat. Moje lakmusová otázka vyžaduje, abych získal více informací než já, což je pro mě snadné, protože mou vědomou myslí je vzletný papillon náhodných impulzů.

Jedna rada týkající se vnímané síly, kterou jsem sdílela se svou přítelkyní Danielle, je “vytočit ji zpět”. Naučte se potlačit momentální vzrušení vítězství tak důkladně, jak jste potlačil bolest zklamání ztráty. Když vracím z turnaje po špatném tahu, nekritizuji soupeře s vyčerpávající poznámkou. Ani neřeknu “hezká ruka”, která by pro mě byla snarek, redundantní způsob, jak předstírat, že je milostivý. Jen jsem odešel.

Skutečná spokojenost pochází z mého Oscar-hodného výkonu lhostejnosti, protože potřebuji 50-to-1 výstřel vyhrát obrovský pot. Vytáhnutí velké hromady nezasloužených čipů, zatímco budete chatovat s nějakým sousedem o sportovním týmu, budou nevyhnutelně zlobit některé lidi a rozhněvat ostatní. Pokud někdo má strach, že mě zavolá na takovou nevděčnost, skoro vždy přijde na mne rychlá reakce. (To není zamýšleno k hněvu nebo k dalšímu angažovanosti s antagonistou, mělo by ho zmást, zatímco ostatní svědci snižují hlavu v soukromí.)

“POKER JE ZLEPŠENÝ, CO JE MOŽNÁ PŘÍPRAVA ARENY NEJLEPŠÍ, KDY JE VOZIDLA VIDEXOVÁNA NEBO INFUROVÁNA?”

Poker je improvizace. Jakou lepší arénu můžete soutěžit než v případě, kdy je vaše opozice znepokojená nebo rozzuřená? Je-li méně pravděpodobné, že lidé budou volat vaše sázky, sázejí na vás, blufují, vyrážou vaše žaluzie nebo vás zachycují, a to i v malém procentu, vaše síla tabulky přidala pár procentních bodů k vašim šancím na konečný úspěch. Jste podobně obohacena soupeřem s osobní vendetou.

Poslední poznámka o úžasné kvalitě lhostejnosti; rozsah emocí na typickém pokerovém stole může zahrnovat takové kontraproduktivní funkce jako úzkost, rozruch a dokonce i naprosté nepřátelství. Umožnění takových návyků kontaminovat svou osobnost snižuje celkovou efektivitu jinak chytré mysli. Zvažte, kolik energie vyžaduje, aby se kultivovalo i pasivní kvalita, jako je pohrdání. Ve srovnání s nejslabším výrazem dokonce i fasády negativity je lhostejnost nejlepší smlouva u stolu.

Myšlenky, názory a strategie jsou pouze uživatele a nemusí nutně odrážet postavení PokerNews. Více o blogu PN naleznete zde.

Ujistěte se, že jste dokončili své zkušenosti s PokerNews, a to tak, že zde naleznete přehled našich mobilních a tabletových aplikací. Zůstaňte na vrcholu světa pokeru z telefonu s naší mobilní iOS a aplikací pro Android nebo vypněte aplikaci iPad na tabletu. Můžete také aktualizovat svůj vlastní počet žetonů z pokerových turnajů po celém světě pomocí aplikace MyStack na platformách Android iOS dominoqq.